Pronađeno
85
4zida
25.000 €
294 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Apatin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
460 €/m²
Petosoban
·
435 m²
Apatin
5min
7min
37min
Pogledaj oglas →
390
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.998 €
390 €/m²
Dvosoban
·
154 m²
Apatin
›
Kupusina
7min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.067 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Apatin
5min
7min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
354 €/m²
7 soba
·
508 m²
Apatin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.528 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Apatin
Pogledaj oglas →
478
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.750 €
478 €/m²
125 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
229 €/m²
524 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
337
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
337 €/m²
178 m²
Apatin
›
Kupusina
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
472 €/m²
Četvorosoban
·
163 m²
Apatin
Pogledaj oglas →
373
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
373 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Apatin
›
Kupusina
9min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
419 €/m²
155 m²
Apatin
›
Prigrevica
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
273 €/m²
Petosoban
·
561 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.500 €
71 €/m²
Trosoban
·
175 m²
Apatin
›
Sonta
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
640 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Apatin
4min
Pogledaj oglas →
967
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
967 €/m²
91 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
238
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
238 €/m²
147 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.500 €
1.439 €/m²
172 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
144
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
144 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Apatin
›
Kupusina
9min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
220 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Apatin
›
Sonta
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam