Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
378 €/m²
251 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
737 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1. sprat
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
507
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
507 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
472
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
472 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
198
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
198 €/m²
Petosoban
·
293 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
500
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
600 €/m²
50 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
245
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
245 €/m²
Trosoban
·
184 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
307
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
23.000 €
307 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Apatin
›
Širi centar