Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
112
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
31.000 €
112 €/m²
Četvorosoban
·
277 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
390
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.998 €
390 €/m²
Dvosoban
·
154 m²
Apatin
›
Kupusina
7min
4min
Pogledaj oglas →
337
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
337 €/m²
178 m²
Apatin
›
Kupusina
3min
1min
Pogledaj oglas →
373
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
373 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Apatin
›
Kupusina
9min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
144
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
144 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Apatin
›
Kupusina
9min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
385
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
385 €/m²
65 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
882
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
882 €/m²
68 m²
·
2/2 sprat
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
421
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
421 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
86
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.950 €
86 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
Apatin
›
Kupusina