Pronađeno
36
oglasa
Sačuvaj pretragu
231
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
231 €/m²
108 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
489
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
489 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
333 €/m²
450 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
450 €/m²
120 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
4min
1min
46min
Pogledaj oglas →
841
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
841 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
1.238 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj oglas →
788
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
788 €/m²
85 m²
·
2. sprat
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
1.086 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/2 sprat
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
603
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.400 €
603 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
973
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
973 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1. sprat
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
556
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
556 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
911
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
911 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
453 €/m²
500 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
905
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
905 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Apatin
›
Centar
4min
5min
48min
Pogledaj oglas →
900
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
900 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Apatin
›
Centar
4min
5min
48min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.250 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Apatin
›
Centar
6min
7min
41min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam