Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
342 €/m²
Petosoban
·
424 m²
Aleksandrovac
›
Rokci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
275 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Aleksandrovac
5min
9min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
720 €/m²
250 m²
4zida
100.000 €
599 €/m²
167 m²
·
Prizemlje
Aleksandrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
47.000 €
261 €/m²
180 m²
Aleksandrovac