Cene nekretnina u Stara Pazova
Ažurirano: maj 2026 · Podaci sa svih portala
921
Aktivnih oglasa
€1.313
Prosečna cena/m² (prodaja)
€3.398
Prosečna kirija/mesec
Cene po naseljima
| Naselje | Oglasi | Prosečna cena/m² | Medijana | Povoljne ponude |
|---|---|---|---|---|
| Centar | 206 | €1.340 | €1.363 | 52% |
| Novi Banovci | 178 | €1.417 | €1.600 | 6% |
| Stari Banovci | 157 | €1.607 | €1.650 | 5% |
| Nova Pazova | 141 | €1.071 | €1.418 | 2% |
| Stara Pazova | 55 | €1.339 | €1.473 | 10% |
| Surduk | 36 | €1.566 | €1.085 | — |
| Širi centar | 22 | €1.033 | €1.253 | 0% |
| Golubinci | 20 | €701 | €723 | 100% |
| Belegiš | 18 | €1.453 | €1.433 | — |
| Krnješevci | 16 | €333 | €882 | — |
| Vojka | 11 | €1.044 | €938 | — |
Najjeftinija naselja
Najskuplja naselja
Distribucija ponuda
22%
61%
Dobra cena (22%)Prosečna (61%)Skupo (7%)